קלסר A5

 
קלסר A5 הינו קלסר המגיע במגוון צבעים וחומרים (פלסטיק או קרטון למשל) ובתוכו שתי טבעות במרחק סטנדרטי המחזיקות את המסמכים בתוך הקלסר למעשה. קלסר זה, לאור העובדה שהוא עשוי להיות מפלסטיק הוא גם קל יותר בהשוואה לאחרים מה שהופך אותו לקל לנשיאה.
 

נשיאת קלסרים בתור תלמידים

 
בשנים האחרונות לא פעם נשמעו קולותיהם של תלמידים החל מבית הספר היסודי, דרך החטיבה ועד התיכון, המתלוננים על המשקלים שעל התלמידים לסחוב בילקוטים שלהם מדי יום ביומו וכי יש צורך למצוא פתרון יצירתי לכך שיחסוך מהם את כאבי הגב והסרבול. בינתיים לא נמצא איזשהו פתרון גורף ופורמאלי לכן יש צורך במציאת פתרונות יצירתיים עצמאית. אחד הפתרונות הטובים ביותר הוא הגברת השימוש בקלסרים על פני מחברות. למעשה, כאשר תלמיד מאגד את כלל החומר של שיעור מסוים בקלסר, הוא בראש ובראשונה נהנה מהעובדה שהוא יכול להסיר חלק מהתוכן של הקלסר לפני שייקח אותו לבית הספר ולהותיר בו למשל, רק דפדפת ריקה ואת שיעורי הבית האחרונים על מנת שיוכל להביט בהם במהלך השיעור. כך, חוסך מעצמו התלמיד משקל מיותר רב שאינו צריך לסחוב על גבו וכך ניתן לעשות לכל מקצוע. לקלסר A5 יתרונות נוספים עבור תלמידים מלבד רק נושא המשקל שלו, כמו למשל, העובדה שניתן להוסיף דפים אל תוך הקלסר, מה שלא ניתן לעשות עם מחברת למשל וכך ניתן לשמור על סדר מופתי של המסמכים.
 

מגוון גדול של קלסרי A5

 
 
 
 
קלסרים אלה, יותר מקלסרים ותיקיות אחרות, מגיעים במגוון רחב של צבעים וחומרים. ניתן לבחור תיקיית קרטון קשיחה יותר ורשמית, בצבע ניטראלי כמו שחור לשימוש משרדי אך גם קלסר פלסטיק ורוד. בגלקו פלסט מגוון תיקיות וקלסרים.
 
 
 
קלסר A5