קלסר A4

 
A4 הוא הגודל הסטנדרטי שמשתמשים בו כיום לניירות ולמסמכים. מידותיו של דף הA4 הן 297 על 210 מ"מ. עלה צורך בגודל סטנדרטי על מנת שכלל התיקיות והקלסרים יוכלו להתאים כמו כפפה לכל סוג של מסמך בכל מקום בעולם, כך שיישמר קו אחיד.
 

השימושים השונים בקלסר A4

 
בשל היותו בגודל של כלל המסמכים הסטנדרטיים הקיימים כמעט, קלסר זה טוב למגוון רחב מאד של שימושים. החל משימוש בקלסר במקום מחברת דפים לתלמידי בית ספר או אוניברסיטה, דרך שימוש בו לצרכי תיוק ושמירה על ארגון במשרדים שונים ועד השימוש בקלסר לטובת פרזנטציה או במהלך דיון עסקי. קלסרים אלו מגיעים במגוון צבעים, צורות וחומרים ולכן השימוש בהם בכלל הופך להיות רחב יותר- למשל, קלסר A4 קשיח משמש בצורה מדהימה לצרכי תיוק בשל קשיחותו והיכולת של התיקייה לעמוד בספרייה או בארון כלשהו מבלי לקרוס. קלסרים כאלה מפלסטיק פחות קשיח מצוינים עבור תלמידים וסטודנטים אשר משתדלים ושואפים לצמצם את המשקל שהם סוחבים מדי יום על גבם. קלסר A4 יכול להיות דק, או עבה, צבעוני או ניטראלי ולשמש לכל צורך שאפשר להעלות על הדעת.
 

קלסר דק לצרכי פרזנטציה או דיון

 
 
 
 
אנשי עסקים או אנשים שעובדים במשרדים נוטים לעשות שימוש רב בקלסרים בעיקר לצרכי שמירה על מסמכים בעותקים קשיחים או לצורך הצגה של מסמכים מסוימים בפני אחרים במסגרת פרזנטציות או דיונים. הקלסר הדק A4 במקרה הזה הוא הפתרון המושלם בשל מראהו הקלאסי והנקי, האפשרות להוסיף ולהחסיר ממנו מסמכים ללא כל בעיה או קושי וכמובן גודלו הסטנדרטי המתאים לכל תיק משרדי ולכל גודל מסמך. בגלקו פלסט תוכלו למצוא את המגוון הרחב ביותר של התיקיות והקלסרים לשמירת הסדר.
 
 
 
קלסר A4