קלסר שקוף דק

 
קלסרים ותיקיות מגיעים במגוון רחב של צבעים, אטימויות, עוביים, סגנונות וגדלים. ביניהם, נוכל למצוא את קלסר שקוף דק המתאים למגוון רחב של שימושים ובעיקר לצרכי פרזנטציה. הקלסר נמצא בחיינו עוד מסוף המאה ה-17 בה הומצא ונרשם כפטנט בגרמניה ומהווה אמצעי עיקרי לתיוק וארגון.
 

יתרונות קלסר שקוף דק

 
הקלסר השקוף הדק מאפשר לנו להכיל בתוכו מסמכים שניתן להציץ בהם ולראות את הכתוב באלו הצמודים לקלסר, מבלי לפתוח אותו. יתרון זה נשמע אמנם טריוויאלי וזניח אך הוא עשוי להוות פתרון אידיאלי דווקא עבור אלו העומדים בפני פרזנטציה. כאשר עומדים ומרצים בפני קהל ישנה חשיבות רבה לתחושה שמשדר הדובר, לרמת הביטחון שלו בדברים שהוא אומר ושהוא מקרין וכמובן בהסתמכות שלו על מסמכים כתובים – ככל שייצמד יותר למסמך כתוב כך דבריו ייתפשו פחות משכנעים ופחות סוחפים ומעניינים. קלסר שקוף דק יכול לעזור בדיוק בזה- לקראת פרזנטציה ניתן להיעזר בקלסר שקוף דק, לכתוב נקודות לדיון שיציפו ויתזכרו אתכם במה שאתם עתידים לומר ובסדר שתכננתם לומר את הדברים ולמקם את דף העזר הזה בצמוד לראש הקלסר. כך, תוכלו מדי פעם להציץ במה שכתבתם אך מבלי שאף אחד יידע שכן לא תיאלצו לפתוח את הקלסר לשם כך. בגלקו פלסט תמצאו מגוון רחב של קלסרים וציוד משרדי בכלל, תיהנו משירות אדיב, אמין ומקצועי במחירים אטרקטיביים במיוחד.
 
קלסר שקוף דק
 

קלסר שקוף דק להגשת עבודות

 
 
 
קלסר זה אידיאלי גם להגשת עבודות או מסמכים לרמה ממונה או למורה בבית הספר או באוניברסיטה, שכן השקיפות משווה מראה קלאסי ונקי למסמכים ומאפשרת גם להציץ בשער הראשי שפותח את העבודה או את אגד המסמכים כך שניתן בקלות לדעת מה הולך לבוא ולמה לצפות.