קלסר קשיח

 
הקלסר הומצא ונרשם כפטנט כבר בסוף המאה ה-17 בגרמניה והוא נמצא בחיי האדם כבר שנים אינספור בתור פריט ארגון משרדי התורם לסדר ולהתנהלות יעילה ומסודרת.
 

יתרונות הקלסר הקשיח

 
יתרון מרכזי בקלסר קשיח הוא כמובן קשיחותו, המאפשר לא לעמוד בצורה טובה כך שניתן למקמו על ארון או בספרייה מבלי שיקרוס, לכן אנו רגילים לראות אותו פעמים רבות כקלסר המועדף לצרכי תיוק במשרדים רבים. בנוסף, לרוב על גביי צידו הסגור של הקלסר הקשיח נוכל למצוא מקום ייעודי לכתיבת קטגוריה או נושא מסוים לתוכן הקלסר כך כשצידו הזה יציץ החוצה בעת שהקלסרים מצויים בספרייה, ניתן בקלות יהיה לשלוף את הקלסר הרצוי רק על פי הכתוב וללא צורך לפתוח ולחפש. קשיחותו גם מאפשרת הגנה טובה יותר על המסמכים מפני אובדן, התפזרות והירטבות. ניתן לשלב עבודה עם שמרדפים בתוך הקלסר הקשיח, שכן בתוכו טבעות במרווח סטנדרטי המאפשר הוספת והוצאה של מסמכים כאוות נפשנו. בגלקו פלסט תיהנו מקלסרים קשיחים איכותיים ועמידים וממגוון רחב ביותר שלהם.
 
קלסר קשיח
 

החשיבות שבסביבת עבודה מסודרת

 
 
 
מחקרים רבים מראים בשנים האחרונות את החשיבות של התנהלות בסביבת עבודה מסודרת על פני סביבת עבודה מבולגנת ושאינה נקייה. המחקרים הללו מצביעים על הקשר בין נראות והארגון של סביבת העבודה לתפוקת העובד, בקשר חיובי- ככל שיותר מסודר ונקי כך תפוקת העובד עולה וההיפך, ככל שיותר מבולגן ומלוכלך, כך תפוקת עבודתו תרד משמעותית. לכן, מומלץ לנסות לשמור על הסדר ככל האפשר בייחוד במשרדים, בין היתר באמצעות השימוש בקלסרים קשיחים, תיקיות וציוד משרדי נוסף המאפשר סביבת עבודה מסודרת ומאורגנת. בנוסף נראה כי לא רק תפוקת העובד מושפעת אלא גם תחושתו האישית. בגלקו פלסט תמצאו מגוון של קלסרים ותיקיות.