קלסר חצי שקוף

 
הקלסר, הוא מעין תיקייה, אשר משתמשים בו לשם שמירת מסמכים או הגשת מסמכים, עבודות וכדומה. קלסרים מגיעים במגוון רחב של צבעים, הדפסים וסגנונות, בין היתר גם בסגנון חצי שקוף. לקלסר שקוף יתרונות רבים.

 

עבור תלמידים לצורך הגשת עבודות

 
תלמידים בבית הספר ובאקדמיה נדרשים להגיש לא פעם עבודות בעותק קשיח ישירות למורה או למרצה. קלסר חצי שקוף מהווה הפתרון המושלם לאופן ההגשה, שכן מחד, ניתן לשלב צבע ועניין בחלקו האחורי אך חלקו הקדמי יהיה שקוף, כך שניתן יהיה לראות דרכו את שער העבודה ואת שם המגיש או המגישה. הקלסר הוא גם מאד עמיד ושולל את האפשרות שהעבודה תירטב, תיהרס או תתפזר, כך שמהווה הפתרון היעיל ביותר.

 

עבור פרזנטציות

 
 
 
הודות לשקיפות בחציו הקדמי של הקלסר וחלקו האחורי האטום, הוא הפתרון המושלם לפרזנטציה בפני קהל, שכן נאמר כי יש לכם הצגה של רעיון מסוים בפני קהל וברצונכם לכתוב לכם נקודות עיקריות להעלות בפני הקהל, אך אינכם רוצים שייראו אתכם קוראים או נעזרים בדף, הפתרון המושלם הוא הקלסר החצי שקוף. הוא מאפשר לכם לכתוב לעצמכם מספר נקודות לדיון, כדי שלא תשכחו שום פרט חשוב, אך בו בזמן מאפשר לכם להסתיר זאת מהסובבים אתכם.

 

כאשר יש מספר רב של מסמכים

 
עורכי דין למשל, מחזיקים בכל זמן שהוא במסמכים רבים מאד, אשר כל אחד מהם מצוי תחת קטגוריה אחרת ועומד בפני עצמו (למשל, כל קייס). כאשר יש כמות כה רבה של מסמכים יש צורך לסדרם על מנת שהעבודה איתם תהיה יעילה. קלסר שקוף הוא מושלם לכך שכן ניתן לראות את הנושא בראשית המסמכים ישירות. בגלקו פלסט תמצאו קלסרים חצי שקופים באיכות מעולה.