קלסר דק

 
קלסרים ותיקיות הן הדרך היעילה והזולה ביותר להשליט סדר וארגון במקום העבודה שלכם, בחומר הלימודי שלכם או בביתכם ובמסמכים שלכם. ישנו מגוון כה רחב של קלסרים ותיקיות בשוק, כל אחד ואחת מותאמים לשימוש אחר ולהעדפה אחרת מצד הלקוח, ביניהם הקלסר הדק.

 

קלסר טבעות דק

 
קלסר טבעות דק הוא קלסר קשיח, או שמא עשוי פלסטיק ואז איננו קשיח כל כך, אשר הוא דק יותר משמעותית מהיתר כך שכתוצאה מכך הוא גם שוקל משמעותית פחות ותופס פחות מקום. ניתן להשתמש בו לצרכים משרדיים של תיוק, שמירה על מסמכים, הגשת מסמכים, הגעה לדיונים, רפרזנטציות וכדומה וכמובן שגם ניתן להשתמש בו לצרכי לימודים- לשמירה על מסמכים של נושא או מספר נושאים (מתאפשר רק בקלסר ולא במחברת נושא אחד, באמצעות השימוש בחוצצים), להגשת עבודות וכדומה.

קלסר דק מאפשר לתלמיד לשאת לבית הספר אך ורק את התוכן הרלוונטי לאותו השיעור ואת היתר להשאיר בבית, מה שמקל עליו לסחוב רק חלק קטן ולא את כלל החומר הלימודי.

 

קלסר ללא טבעות דק

 
 
 
הקלסר הדק מגיע גם ללא טבעות כלל ואז הוא דק במיוחד, ניתן לבחור בין קלסר כזה שהוא שקוף או חצי שקוף. קלסרים אלה נהדרים בעיקר לטובת הגשת של עבודות, שכן בפנים ישנו מנגנון של השחלת מסמכים כך שניתן לקרוא אותם כמו ספר אך אין אפשרות לפתוח ולסגור בקלות על מנת להוציא ולהחסיר תוכן אלא יש צורך להוציא את כלל המסמכים לשם כך. רבים משתמשים בקלסר הדק ללא הטבעות לצרכי הגשת עבודות ופרזנטציות וזאת הודות לשקיפות שלרוב מאפיינת קלסר זה. בגלקו פלסט תוכלו למצוא מגוון רחב במיוחד של קלסרים דקים ובכללי קלסרים ותיקיות וציוד משרדי.