קלסר גב 8

 
קלסרים ותיקיות מהווים מוצרים בסיסיים התורמים לאווירה של סדר וארגון, בין אם במרחב הפרטי של כל אדם ובין אם במשרדים ובמקומות עבודה. קלסר גב 8 הוא קלסר קשיח, אשר גב הקלסר הוא 8 מ"מ, מכאן שמו. קלסר זה משמש לצרכים משרדיים ולסטודנטים ותלמידים.
 
קלסר גב 8
 

שימוש בקלסר גב 8 על ידי תלמידים

 
תלמידים בבתי הספר היסודיים, חטיבות ותיכונים ואף סטודנטים במוסדות להשכלה גבוהה, נהנים מהשימוש בקלסר גב 8 שכן היתרון המרכזי שבו עבורם הוא העובדה שניתן לארגן מחדש בכל עת את סדר הדפים, להוסיף או להחסיר, בצורה הרבה יותר נוחה נאמר בהשוואה למחברת, כך אפשר לשמור את החומר הלימודי מסודר בכל עת. בנוסף, בשל יתרון זה, התלמידים לא נדרשים להביא את הקלסר כולו עם כל תוכנו לכל שיעור, אלא יכולים לווסת את כמות הדפים שבתוך הקלסר על מנת לשמור על משקל סביר על גבם. יתרון נוסף בקלסר מסוג זה עבור תלמידים וסטודנטים נובע מקשיחותו של הקלסר הזה בהשוואה לאחרים- מה שמאפשר את עמידותו ארוכת הטווח והשימוש החוזר בקלסר. בנוסף, בשל אותה הקשיחות, קלסרים אלה משמשים פעמים רבות כמצע עליו ניתן לכתוב כשאין שולחן בסביבה למשל (לדוגמא, במהלך תצפיות שעורכים לטובת בית הספר). בגלקו פלסט תמצאו סוגים רבים של קלסרים, תיקיות וציוד משרדי מהאיכותיים ביותר בשוק.
 

קלסר גב 8 למשרדים

 
 
 
קלסר זה מתאים במיוחד גם לשימוש במשרדים לצרכי תיוק ואנו לרוב רגילים לראות אותו בהקשר זה. על גביי צידו של הקלסר ישנו מקום ייעודי עליו ניתן לכתוב את הכותרת המאפיינת את תוכן הקלסר, כך שיישמר הסדר והארגון ברמה הגבוהה ביותר. בתוך הקלסר ניתן להוסיף שמרדפים ובתוכם כמות נוספת ניירת ומסמכים.