קלסרים

 
קלסרים מספקים את ההגנה המרבית למסמכים ולניירת והם יכולים להוות מוצר פרסום לתפארת, אם הם מיוצרים מהחומרים הנכונים ובהתאמה אישית לצרכים שלכם.

גלקו פלסט מייצרת ומשווקת מגוון סוגי קלסרים המיוצרים מפלסטיק רך או קשיח בהתאם להעדפות הלקוח, ומספקים למסמכים הגנה מרבית באריזה יוקרתית.
 
  • קלסרים בגדלים שונים – לאחסון כמות משתנה של דפים (עד 800 דף).
  • התאמה אישית – ניתן להזמין קלסרים עם מספר משתנה של טבעות, עם או בלי כיסים בכריכה הפנימית ועוד.
  • מיתוג – ניתן למתג את הקלסרים בלוגו החברה ולהפוך אותם למוצר פרסומי נפלא.
  • מנגנונים איכותיים – מנגנוני הטבעות מגיעים לגלקו פלסט ביבוא אישי אירופאי, ומבטיחים שימוש לאורך זמן.
 

למה דווקא קלסרים של גלקו פלסט?

 
כי קלסרים כאלה לא תמצאו בשום מקום אחר: איכות המנגנונים שמאפשרת לכם להשתמש בקלסרים לאורך זמן, האפשרות להתאמה אישית לצרכים שלכם, האפשרות למתג את הקלסרים בלוגו החברה או הארגון שלכם והיכולת לספק לכם כל כמות של קלסרים שתצטרכו – הן ייחודיות לגלקו פלסט, ועוד לא הזכרנו את השירות.
 
 
 
קלסר
 
 
 
סוגי קלסרים
 
 
 
גלקו פלסט
 
 
 
 

שירות ללא תחרות – באחריות

 
 

אמנת השירות של גלקו פלסט כוללת פרק שלם העוסק
ביחס ללקוח. אצלנו כל לקוח הוא יחיד ומיוחד, ואנו עושים כל שביכולתנו על מנת להיענות לכל בקשותיו. התוצאה: כל הלקוחות של גלקו פלסט מרוצים, וחוזרים ומזמינים את מוצריה האיכותיים.נשמח לצרף גם אתכם לרשימת הלקוחות המוצרים ולייצר עבורכם קלסרים בהתאמה אישית, שיאפשרו לכם ליצור לניירת שלכם מקום אחסון יוקרתי ושימושי. כל המוצרים מגיעים אליכם עם אחריות מלאה, וצוות שירות הלקוחות שלנו זמין עבורכם לכל שאלה.
 
 
 
קלסרים
 
 
 
 
אז אם אתם צריכים קלסרים שישמשו אתכם לאורך זמן ויאפשרו לכם לחזק את המיתוג שלכם בארץ ובעולם – צרו עמנו קשר עוד היום באמצעות האתר או הטלפון. נשמח לעמוד לשירותכם.