פולדרים מעוצבים

 

 

 

מי צריך פולדרים מעוצבים?

 
הפולדרים הם כידוע, מתקנים נוחים במיוחד, שבתוכם ניתן למקם ניירות, תמונות, חוברות קצרות, ועוד. כיום, ישנה אפשרות להדפסה והפקה של פולדרים מעוצבים ברמה גבוהה מאד. אולם, מי בכל לזקוק לשירות המיוחד הנ"ל? האמת היא שהדרישה לכך היא גבוהה במיוחד. יש לזכור שלא מעט עסקים שמספקים כיום פולדרים לעובדים או ללקוחות שלהם, חייבים לקחת בחשבון גם רעיונות של מיתוג, ובין השאר רק אם הפולדר מעוצב ברמה גבוהה - הוא מתכתב היטב עם עקרונות המיתוג של העסק. לא רק זאת - אלא גם ארגונים אחרים, ואפילו גני ילדים - כולם זקוקים לפולדרים מעוצבים מעת לעת.
 

על התהליך של הדפסת פולדרים מעוצבים

 
 
לבחור את העיצוב המתאים - קודם כל, כדי להפיק פולדרים מעוצבים, עליכם לבחור בעיצוב אשר יתאים לכם. מה יכול לכלול העיצוב של הפולדר? אין כמעט הגבלות. אתם יכולים לבחור כל צבע שרק תרצו עבור הפולדר בתור צבע בסיס. על הפולדר ניתן להדפיס אותיות בכל פונט, ניתן להדפיס גם צורות מופשטות וכן ציורים שלמים - הכל בהתאם לרצון שלכם. שימו לב שההדפסה על הפולדרים יכולה להיות בחלק החיצוני שלהם, אך גם בחלק הפנימי שלהם - וזה נתון לשיקולכם.
קביעת המחיר - איך קובעים את המחיר עבור ההדפסה של פולדרים מעוצבים? זה תלוי מאד באלמנטים נוספים. קודם כל זה תלוי במורכבות ההדפסה עצה ובדוגמאות שאתם בוחרים. זה גם תלוי בשאלה אם העיצוב המודפס יופיע על כל חלקי הפולדר או רק על חלק אחד (למשל רק מבפנים או רק מבחוץ). זה גם קשור בשאלה כמה כיסים יהיו לפולדר. כמו כן יש לקחת בחשבון את הגימור של הפולדר - כי מי שמזמין כיום פולדרים עם גימור מט, יצטרך לשלם מחיר גבוה יותר.
 
 
 
פולדרים מעוצבים
 
 
 
 

ואיך אפשר למצוא פולדר כאוות נפשנו?