פולדרים ממותגים

 

 

 

פולדרים מסייעים לנו לשמור על דפים, אולם הם יכולים לעשות הרבה יותר מזה

 
 
 
פולדרים הינם בעצם אוגדנים אשר מאפשרים לנו לשמור בתוכם דפים בצורה נוחה, כך שנוכל לשלוף אותם בקלות, לדפדף בין הדפים השונים וכן לשמור עליהם מסודרים. פולדרים נמצאים בשימוש במוסדות חינוך, כנסים ובעצם בכל מקום בו ישנו צורך בשמירה על דפים או חלוקת חומרים כתובים מסוימים, והם יכולים לשמש אותנו ליותר מרק איגוד הדפים בצורה מסודרת.
 
 
 
פולדרים ממותגים
 
 
 
 
 

אז מה כדאי לדעת על פולדרים ממותגים?

 
 
  • פולדר ממותג: פולדר ממותג הינו פולדר הנושא את שם החברה והלוגו שלה על צדו החיצוני. פולדרים אלו נפוצים ביותר, ורוב החברות אשר עושות שימוש בפולדרים בוחרות להשתמש בפולדרים ממותגים. פולדרים מסוג זה חשובים ביותר במידה ואנו מעוניינים בפרסום החברה, ואנו יכולים לחלק אותם בכנסים, ירידי מחירות, באופן אישי ללקוחותינו ובעוד מגוון רחב של הזדמנויות המאפשרות לנו להעלות את ההכרות של לקוחותינו או של לקוחות פוטנציאלים עם החברה.
  • הדפסת פולדר ממותג: כאשר אנו מדפיסים פולדרים ממותגים, חשוב להתאים אותם לשימוש העתידי בהם. במידה ואנו מעוניינים לשווק את החברה או המוסד שאותו אנו רוצים לפרסם על הפולדר, חשוב שנשתמש בחומרים איכותיים לפולדר עצמו וכן נדאג להדפסה באיכות גבוהה, היות ומעתה והלאה הפולדר יהיה הדבר אשר ייצג את החברה בעיני הלקוחות. חשוב לפנות לאנשי מקצוע בתחום בכדי להדפיס פולדרים ממותגים, גם בכדי שנוכל להבטיח את התוצאות הטובות ביותר מההדפסה וגם בכדי שנוכל להתייעץ עמם על שיטת השיווק ואולי לשפר אותה.
  • סוגי פולדרים: ישנם סוגים שונים של פולדרים ממותגים, אשר מאפשרים לנו לא רק לשנות את מראה הפולדר בצורה חיצונית, אלא גם להתאים אותו מבחינת מבנהו ללקוחותינו. אנו יכולים לבחור בין פולדרים ממותגים בעלי כיס אחד או יותר, עם או בלי מקום לעט, בעלי מתקן לאחיזת דפים ועוד, כך שאנו יכולים להבטיח התאמה מרבית בין הפולדר לבין לקוחותינו, כך שהסיכוי שישתמשו בו בעתיד גדל.
  • הפולדר כפרסומת: כאמור, פולדרים ממותגים נועדו בכדי לפרסם חברות שונות. בעזרת הפולדרים אנו יכולים לפרסם לא רק את שמה של החברה, אלא גם פרטים חשובים עליה כגון החזון שלה, דרכים ליצירת קשר וכמובן מדוע היא רלוונטית לאדם האוחז בפולדר, כך שכל פולדר הופך בעצם לשלט פרסום המשרת אותנו לשם הבאת לקוחות חדשים.
 
 
 

גלקו פלסט הינה חברה המתמחה בייצור פולדרים ומוצרי פלסטיק רך

 
 
 
במידה ואנו מעוניינים בפולדרים איכותיים ומעוצבים היטב, כדאי שניעזר במומחים. חברת גלקו פלסט מציעה פולדרים ממותגים במגוון רחב של סוגים, וכן מוצרי פלסטיק רק נוספים כגון קלסרים, אוגדנים ועוד, כך שאנו יכולים ליצור סדרה רחב של מוצרים אשר נועדו לפרסם את חברתנו ולסייע בשיווק שלה. החברה עושה שימוש בחומרים איכותיים ביותר, ומבטיחה לנו את המוצרים אשר ישרתו אותנו בצורה הטובה ביותר.