פולדרים לפורים

 

 

 

פולדרים לפורים עושים שמח לילדים ולהורים!

 
כולנו יודעים לשיר שחג פורים הוא חג גדול לילדים. אכן, נראה כי פורים מסב הנאה רבה לכולם - הילדים נהנים להתחפש, ואף ההורים נהנים להכין את התחפושות לילדים ולצלם אותם. כיצד אולם, אפשר לשמור את המזכרות הנהדרות מפורים? כיום, לא מעט גני ילדים רוכשים מראש פולדרים לפורים. הפולדרים הללו מיעודים בעיקר לכך שיהיה ניתן למקם בתוכם את התמונות של הילדים מחופשים בפורים - ובכך לספק להם ולהוריהם מזכרת נהדרת.
 

איך נראה פולדר לפורים?

 
 
עיצוב הפולדר - איך בעצם מעצבים פולדרים לפורים? עושים זאת בקלות בכמה צעדים פשוטים. את הפולדרים עצמם עשויים מקרטון חזק ואיכותי מאד, אשר יכול להתקפל ל3 או 4 חלקים לרוחבו. בתוך כל חלק בפולדר, יש חורים קטנים שבתוכם ניתן להציב את התמונות של הילד המחופש. בגן הילדים מצלמים את הילד, מפתחים או מדפיסים במהירות את התמונות, וממקמים אותן בתוך הפולדר. כך כל ילד חוזר הביתה עם פולדר מהודר ויפה, שגם ניתן לקפל אותו (כדי שלא יתפסו מקום במגירה), אך גם לפתוח ולפרוש אותו, כדי שכל התמונות של הילד מחופש יופיעו.
למה יש בו בעצם צורך? - למה ההורים כל כך נהנים שהילדים חוזרים עם פולדרים לפורים מהגן? פשוט מאד - כי זה מהווה תיעוד מצוין של הילדים מחופשים. לרוב, במהלך הצילום, דואגים לכך בגן שכל ילד יצולם מכמה זוויות שונות, כדי שהתוצאה הסופית תהיה מהממת ומיוחדת. הפולדרים הם לא פעם מזכרת שנשארת אצל ההורים עוד שנים קדימה, ואלו תמונות ילדות מרגשות במיוחד.
ההזמנה של הגן - שימו לב שזה באחריות גן הילדים להזמין כמות מספקת של פולדרים לפורים. ההמלצה שלנו היא שכל גן לא יזמין פולדרים בדיוק בכמות הילדים. כדאי להזמין עוד כמה עותקים נוספים, כדי שאם בטעות אחד הילדים יהרוס את הפולדר עוד בגן (וזה בהחלט עול לקרות), יהיה לגן גיבוי מהיר לתת לילד ולהוריו.
 
 
פולדרים לפורים
 

גלקו פלסט פועלים עבורכם