נרתיק לדרכון

 
כאשר אתם מתכננים חופשה בחו"ל, בדרך כלל אתם חושבים על הדברים הטובים והחיוביים שמצפים לכם:פגישה עם קרובי משפחה ו/או חברים, אטרקציות מהנות, נופים יפיפיים, קניות וכו'.רוב הסיכויים שאתם לא מקדישים מחשבה רבה לשאלה הנוגעת למקרים חריגים, כמו למשל שהדרכון נרטב או נקרע בשל סיבה כלשהי.

מקרה כזה עלול לשבש את כל התוכניות שלכם להמשך הטיול. אז מה עושים? משתמשים בנרתיק לדרכון.

נרתיק לדרכון – לא רק לשם היופי

נרתיק לדרכון יכול להקנות לו מראה מדוגם, מלא בסטייל. אבל מעבר לכך,האמת היא שלנרתיקים יש ערך מוסף והוא כמובן לשמור על מה שבתוכם. ממש כמו נרתיק לכרטיסי טיסה, למשקפיים, למצלמה או לכל פרט אחר, נרתיק לדרכון מיועד לשמור עליו, כפי שצריך באמת לשמור על מסמך חשוב כל כך.
 

נרתיק לדרכון לכל נסיעה

 
 
בין אם אתם מתכננים הרפתקה תרמילאית שתיקח אתכם לטיול בקרבת נחלים, נהרות ומקורות מים אחרים ובין אם אתם מתכננים אטרקציה יותר מיינסטרימית (למשל: בילוי בפארק מים, בבריכה של המלון או על שפת הים), הדרכון שלכם עלול להירטב.

למעשה, אפילו טיול שופינג, שבו יתפוס אתכם הגשם בזמן שתדלגו מחנות לחנות, עלול להרטיב לכם את הדרכון ולגרום לכם לעוגמת נפש.
 
 
 
נרתיק לדרכון
 
 
 
 
על מנת לשמור על הדרכון שלכם ולהבטיח לכם מעבר ללא בעיות בין מדינה למדינה, חשוב שתשתמשו בנרתיק לדרכון, אשר ישמור עליו יבש לאורך כל הטיול שלכם. הנרתיק עשוי מחומרים איכותיים שאינם סופגים מים, שהם עמידים בפני רטיבות.

אין כל ספק שנרתיק לדרכון, יעזור לכם לשמור על שלוותכם, אפילו אם הדרכון שלכם נרטב בשל סיבה כזו או אחרת.הנרתיק יאפשר לכם ליהנות מהחופשה שלכם ללא כל דאגות, ומבלי שתצטרכו לתכנן מה לעשות במידה והדרכון שלכם יירטב ושמא לא יאפשרו לכם לעבור בביקורת הגבולות בשדה התעופה. נרתיק לדרכון וכרטיסי טיסה
 

נרתיק לדרכון – למניעת בלאי

 

כאשר נוסעים לחו"ל כל הדברים עומדים מסודרים זה על גבי זה על השידה, המזנון או בתוך אחד התאים בתיק.
הדרכון עדיין קל לשליפה כשאתם מגיעים לטרמינל 3 בשדה התעופה. אבל לאחר שתצטרכו להכניס ולהוציא אותו שוב ושוב במהלך הטיול, הוא עלול להתקמט לכם בתוך התיק.
החזרה לארץ אינה פשוטה, ואנשים רבים דוחים אותה ככל הניתן, עד לרגע האחרון. אם גם אתם מאלה שזורקים את כל החפצים שלכם לתיק בדקה ה- 90, יש סיכוי לא רע שמעל הדרכון שלכם יהיה חפץ כלשהו אשר "ימעך" אותו ויגרום לקימוטו, ואולי אפילו לקריעתו. בשני המקרים הנאלה, נרתיק לדרכון יכול להוות פתרון מוצלח, כיוון שהוא שומר על דפיו של הדרכון מפני קמטוטים וקרעים.גלקו פלסט מייצרת ומשווקת מזה נרתיקים לדרכונים ומוצרי פלסטיק אחרים המיועדים לטסים לחו"ל.

בנוסף, תוכלו למצוא אצלנו מגוון מוצרים המיועדים לפרסום ולקידום מכירות. נשמח לעמוד לשירותכם.