נרתיקים לכרטיסי טיסה

 
 
נרתיקים מעוצבים לכרטיסי טיסה
 
 
 
  • מגוון חומרים ודוגמאות
  • שלל צבעים לבחירה, ניתן לשלב מספר צבעים ביחד
  • אפשרות להדפסת לוגו
  • סגירה בסקוטש או בתיקתק
 
 
 
 

נרתיקים מעוצבים לכרטיסי טיסה

 
 

רבים מכם בוודאי חושבים שנרתיקים לכרטיסי טיסה אינם רלוונטים בתקופתנו, מאחר וכיום כבר לא מדפיסים כרטיסי טיסה כפי שהדפיסו פעם במדפסות מיוחדות, אלא במדפסת הפרטית שבבית. אבל האמת היא שאין זה משנה איך מדפיסים את כרטיסי הטיסה, תמיד חשוב
להגן עליהם מכל משמר.
 
 
 
גל קו פלסט ייצור נרתיקים מעוצבים
 
 
 
 
למה צריך בכלל נרתיקים מעוצבים לכרטיסי טיסה?
תארו לכם שאתם נוסעים לטיול תרמלאים. בהחלט ייתכן שתרצו לצאת לטרק ותצטרכו לעבור בין נחלים ונהרות כדי להגיע לנקודת היעד שלכם. ומה תעשו עם כרטיס הטיסה שלכם על מנת שלא יירטב? גם אם לא תשלבו בטיול שלכם טרק הכולל חציית מקורות מים, מספיק אפילו שתיסעו לטיול באירופה או בארצות הברית וגשם יתפוס אתכם לא מוכנים, גם אז כרטיס הטיסה שלכם עלול להירטב, ואתם תמצאו את עצמכם מתרוצצים ממקום למקום כדי למצוא מדפסת כדי להדפיס לכם מחדש את כרטיס הטיסה.
ובכן, זה ממש לא חייב להיות ככה! נרתיקים מעוצבים לכרטיסי הטיסה יכולים לשמור על הכרטיסים יבשים. בדרך כלל הנרתיקים האלה עשויים מפלסטיק, חומר שלא מסוגל לספוג מים. לכן, שימוש בנרתיקים יעזור לכם לשמור על ראש נקי מדאגות גם אם במקרה נרטבתם במהלך הטיול. כך תוכלו ליהנות באופן מושלם מהחופשה ומבלי לחשוש שמא חלילה לא תהיה לכם אפשרות לחזור ארצה.
 
 
נרתיקים מעוצבים לכרטיסי טיסה – לזירוז תהליכים בשדה התעופה
אחרי שארזתם את כל הבגדים והחפצים שברצונכם לסחוב אתכם לטיול שלכם בחו"ל, ותפסתם מונית, רכבת או אוטובוס לכיוון שדה התעופה בן גוריון, כמובן שתצטרכו להגיע אל טרמינל 3, שממנו יוצאות כל הטיסות מישראל לרחבי העולם. מי שאינו מכיר את התהליך יכול להרגיש קצת אבוד בין כל הבלגן, אבל לא צריך להסתבך. פשוט הביטו בלוח האלקטרוני, אתרו את הטיסה שלכם וגשו לדלפק חברת התעופה שלכם.
 
 
 
גל קו פלסט ייצור נרתיקים מעוצבים
 
 
 
 
מעניין אתכם לראות עוד מוצרים נלווים לנסיעה? היכנסו כאן>>

התור הארוך שלפני הדלפקים הוא התור שבו עוברים בידוק ביטחוני ראשוני. בבידוק זה יבקשו מכם להציג את הדרכון שלכם ואת כרטיס הטיסה שלכם. זה השלב שבו אנשים רבים מקבלים "בלקאאוט" ולא מצליחים לזכור היכן בדיוק שמו את כרטיסי הטיסה והדרכון. הם מתחילים להפוך את התיק שלהם בחיפוש נואש, הלחץ משתלט עליהם ומונע בעדם לראות את מה שהם מחפשים. כמובן, אותם אנשים מעכבים את כל התור של הבידוק ומרגישים מאוד נבוכים מכל המבטים המופנים כלפיהם. שימוש בנרתיקים מעוצבים לכרטיסי טיסה יכול למנוע את עוגמת הנפש הזו. פשוט הכינו בבית מראש את הכרטיסים והדרכון בתוך הנרתיק המעוצב ומקמו אותו במקום נגיש ונוח בתיק היד או הגב שלכם. כך, כשתעברו את הבידוק, תהיו מוכנים.
 
 
גלקו פלסט הינה חברה המייצרת ומשווקת מזה עשרות שנים נרתיקים מעוצבים לכרטיסי טיסה, כמו גם עשרות מוצרי פלסטיק אחרים המיועדים לצורך פרסום וקידום מכירות. אנו מזמינים גם אתכם להצטרף למעגל לקוחותינו המרוצים וליהנות משירות אדיב וממחירים מיוחדים.
 
 
 
נרתיקים מעוצבים לכרטיסי טיסה