מכתביות מעור

 
 
 
 
את המכתביות אתם אולי זוכרים מתקופת בית הספר ואולי דווקא משימושים אחרים בילדות, הרי אפשר לעשות איתן הכול. ניתן לכתוב בהן עוד פרק ביומן האישי בכל לילה, ניתן לצייר בהן, מניתן לצרף אליהם מסמכים וגם בתקופות יותר מתקדמות של החיים הן יכולות ללוות את כולנו. מכתביות מעור הן המכתביות היוקרתיות ביותר שיש ואנו בגלקו פלסט מציעים לכם מבחר רחב ביותר.

 
 
 
 

מכתביות מעור בסטנדרט הגבוה ביותר

 
 
  • לנו בגלקו פלסט חשוב שתמצאו בדיוק מה שאתם רוצים וזו הסיבה מדוע המכתביות שלנו מגיעות בשלל סגנונות ומשלל חומרים שונים. לצד מכתביות PVC קשיחות תוכלו למצוא גם מכתביות מעור איכותי שיהיו שם לצדכם גם בפגישות עסקים וגם לשימושים השונים של היום יום. איכות ללא פשרות היא ערך בסיסי ונר לרגלינו ואתם מוזמנים להתרשם עוד היום מהמבחר הרחב. את המכתבית הבאה שלכם ללא ספק תוכלו למצוא אצלנו, רק נשאר לכם להחליט איזו מהן תהיה הבאה שלכם!
 
 
 
מכתביות מעור
 
 
 
 

איכות גבוהה ועיצובים מגוונים

 
 
יש מכתביות רבות שיכולות להתאים גם לאנשים מבוגרים. המכתביות יכולות ללוות אתכם בסופר מרקט כשאתם עושים קניות יכולה לעזור לנהל משק בית, יכולה לעזור לנהל את הלקוחות שעובדים עמכם או את ההזמנות שאתם צריכים להוציא ולמעשה למרות התקדמות העולם אל כיוון הטכנולוגיה, עדיין עט ונייר נשארו מהפריטים הכי שימושים, נוחים ונגישים שיש. המכתביות מעור שאנו מספקים מגיעות במגוון רחב של עיצובים כאשר ניתן לבחור מכתביות בגדלים משתנים, בגוונים שונים החל מצבעים בהירים וכהים, מכתביות בכמה גוונים או בצבע בודד, עיצובים לנשים, עיצובים יותר גבריים והרשימה עוד ארוכה.

 

מכתביות שימושיות שמקלות על השגרה

 
 
מכתבית היא לא סתם יומן, ולמרות שגם יומן יכול להיות מאוד שימושי, למכתבית יש אפשרויות רבות יותר. תחילה, אפשרויות הסגירה יהיו מותאמות בדיוק למה שאתם צריכים, כאשר ניתן לבחור סקוטש, תופסנים ועוד אפשרויות נוחות מתמיד. ניתן לבחור מכתבית שתגיע עם מחשבון כך שהיא תעזור לכם בקניות ובחישובים אחרים, ניתן לבחור מכתבית עם בלוק לכתיבה וניתן לבחור כתבנית עם מקום ייעודי לתיוק. הכל מגיע גם בדגמי עור ולכן אתם נהנים בכל שימוש שתצטרכו לבצע.
 

למה המכתבית יכולה לשמש?

 
  • השימוש הראשון של המכתבית הוא פשוט לציין דברים חשובים במהלך היום. בין אם אתם הולכים עם תיק צד או תיק של לפטופ, ובין אם החלטתם לקחת את המכתבית אתכם בכיס של הז'קט, היא תהיה שם תמיד בשבילכם במקום לכתוב הכול בפתקים הלא נוחים של הטלפון. היא יכולה לעזור לכם בסופר מרקט, לציין תורים לרופא וכולה.
  • מכתביות מעור מושלמות לעסקים. רוצים להיראות טוב במשרד או מול שותפים עסקיים? עם מכתבית מעור אין לכם מה לדאוג והיא רק מוסיפה לכם לתדמית.
 

מכתביות עמידות לאורך זמן

 
המכתביות שאנו מספקים, גם מכתביות מעור וגם מכתביות מ –PVC, יהיו פריטים שימושיים גם לטווח הארוך. למעשה, אחרי שהמכתבית כבר תהיה מלאה לחלוטין היא תהיה פריט אספנות נהדר עבורכם כך שמעבר לעיצוב המרהיב שלה והיופי שהיא תקרין בכל תקופה בעיני כל אחד, היא תהיה בדיוק באותו המצב בלי צל של ספק. עור איכותי הוא היחיד שתמצאו אצלנו, לא חיקויים ולא איכויות ירודות. אנחנו נותנים את הטוב ביותר לכל הלקוחות שלנו וזו הסיבה מדוע אנחנו מספר אחת כבר שנים רבות.