מכתביות מעוצבות

 
 
 
 
את המכתביות אולי לא יצא לכם להכיר אך כשתראו אותם יש סיכוי שהם ייראו לכם מוכרות. המכתבית עוזרת לארגן מסמכים וניתן להקנות אותה למעשה לכל תפקיד שתרצו, החל יומן קטן, רשימת קניות לסופר וכמובן ציור או נקודות שתרצו לזכור בהמשך. היא עוזרת לילדים, היא עוזרת לעסקים, היא עוזרת לאנשי הייטק והיא עוזרת גם להורים. זה הזמן להכיר את המכתביות שלנו בגלקו פלסט שיכולים להתאים גם לכם.

 
 
 
 

המכתביות הישנות חדשות

 
 
אם תראו את המכתביות, יש סיכוי שתחשבו לעצמכם שזה מוצר ישן במיוחד, וזאת למרות שכיום יש מכתביות מעוצבות שהולמות את הסטנדרטים והעיצובים העכשוויים. כל מה שקשור לכתיבה, אפיל וכשמדובר בציוד משרדי חשוב כמו מחברות או חוברות, הופכים להיות הרבה פחות ענייניים, אך כשתראו את המכתביות שלנו לא תוכלו שלא להתאהב. אנו בגלקו פלסט מספקים מכתביות מעולות באיכויות הכי גבוהות כבר שנים רבות ויש סיבה מדוע כולם כבר יודעים שהמוצרים שלנו הם לא סתם מוצרים, וגם העיצובים שאנו מספקים כולל אפשרות להתאמה אישית, ישאירו אתכם פעורי פה.
 
 
 
מכתביות מעוצבות
 
 
 
 

איכות גבוהה ועיצובים מגוונים

 
 
יש מכתביות רבות שיכולות להתאים גם לאנשים מבוגרים. המכתביות יכולות ללוות אתכם בסופר מרקט כשאתם עושים קניות יכולה לעזור לנהל משק בית, יכולה לעזור לנהל את הלקוחות שעובדים עמכם או את ההזמנות שאתם צריכים להוציא ולמעשה למרות התקדמות העולם אל כיוון הטכנולוגיה, עדיין עט ונייר נשארו מהפריטים הכי שימושים, נוחים ונגישים שיש. המכתביות מעור שאנו מספקים מגיעות במגוון רחב של עיצובים כאשר ניתן לבחור מכתביות בגדלים משתנים, בגוונים שונים החל מצבעים בהירים וכהים, מכתביות בכמה גוונים או בצבע בודד, עיצובים לנשים, עיצובים יותר גבריים והרשימה עוד ארוכה.

 

מכתביות מעוצבות: מה מחכה לכם אצלנו בגלקו פלסט?

 
 
  • המכתביות שלנו מתאימות לכל הגילאים. בין אם בחרתם להקדיש את המכתבית לילד שלכם ובין אם בחרתם לרכוש מכתבית אחת בשבילכם, אתם יכולים להיות בטוחים שבוודאות תמצאו בדיוק את מה שמתאים לכם בלי פשרות. סגנונות רבים ועיצובים ישנים מול חדשים, כאלו שמצד אחד יכולים להיות יוקרתיים ומצד שני יכולים להיות יותר ילדותיים, בכל צבע שתרצו. אנו מאמינים כי רק מבחר רחב יכול לספק את הלקוחות שלנו והעיקרון הזה מוביל אותנו כבר שנים.

  • המכתביות שלנו בגלקו פלסט מתאימות לכל תקציב ולכל שימוש. רוצים מכתבית פשוטה? מחכות לכם מכתביות רבות מ-PVC, כאלו שיכולות להתאים גם לכם וגם לילדים שלכם. רוצים מכתביות עם עיצובים יותר סולידיים? במקום איורים או דוגמאות יותר ילדותיות על דפי המכתבית, תוכלו לקבל עיצובים שמתאימים גם לרשימות רציניות שיתאימו גם למקומות עבודה. רוצים את המכתבית הכי יוקרתית שיש? מכתביות מעור עם ספוגים רכים יכולות להיות שלכם ולאחר מכן הם יהיו פריט אספנות נהדר.
 

מכתביות מעוצבות ושימושיות

 
  • כשאנחנו יוצרים מכתביות מעוצבות כאן בגלקו פלסט, אנחנו חושבים כיצד המכתבית לא תהיה רק מעוצבת אלא שימושית לבעליה. המכתבית יכולה להיות עם עט מובנה, כך שאין סיכוי שתיתקעו בלי כלי כתיבה ולמעשה לא לכתוב בפריט שאמור לספק לכם מקום לביטוי ולסדר וארגון. רוצים מכתבית עם מחשבון? מבחר רחב מחכה לכם אצלנו, מה שמתאים גם לילדים שעוד לומדים חשבון וגם לכם, כשאתם בסופר ומחשבים כמה ייצא לכם החשבון הכולל. מכתביות עם מקומות מיועדים לתיוק מסמכים, מכתביות עם בלוק לכתיבה, אפשרויות סגירה משתנות ועוד.
 

מכתביות שמותאמות אישית

 
אנו מאמינים שהשירות צריך להיות לקראת הלקוחות ואתם מוזמנים לעצב את המכתביות הבאות שלכם. זו אחלה מתנה יום הולדת גם לילד וגם לחבר או בן משפחה מבוגר יותר, זו יכולה להיות המכתבית הכי מעניינת באוסף המכתביות שלכם וזו יכולה להיות גם המכתבית כי יפה או הכי שימושים שהייתם יכולים לחשוב עליה אי פעם. אנו מאפשרים לכם כל וריאציה אפשרית ואנו כאן גם כדי לייעץ לכם, והכול במחירים הכי משתלמים שיש.