מכתביות באנגלית

 
 
 
 
בשנות ה-80 המכתביות היו כל כך נפוצות בכל בית בישראל אך היום קשה יותר למצוא אותם. חבל שלא הרבה ישראלים מכירים את המוצר השימושי הזה שיכול לשרת כל אחד במשימות שונות ביום יום וכמובן בעסקים במוסדות לימוד. מכתביות באנגלית ובעברית, מכתביות מעור או מפלסטיק, כל מה שתרצו ניתן למצוא באיכות הטובה ביותר בגלקו פלסט!
 
 
 
 

למה משמשת המכתבית ומדוע היא שימושית?

 
 
המכתבית דומה למעשה למין מחברת קטנה אך למעשה יש לה שימושיות הרבה יותר גדולה מלבד כתיבה. הדפים שלה אמנם ספורים אך זו בדיוק הסיבה מדוע לכל אחד בתקופות מאוחרות היה אוסף של מכתביות, שמצד אחד מספקות לא יעילות במצבים רבים ומצד שני מהוות מן ארכיון קטן שמתעד את כל התקופות בחייו תוך שהוא יוצר אוסף נהדר לשנים. המכתבית יכולה להיות עם בלוק לכתיבה, יכולה להגיע עם עט מובנה או עם מחשבון וניתן לתייק בה מסמכים, מה שהופך אותה לשימושית ומותאמת אישית לכל אחד שרואה לנכון לעשות בה שימוש.
 
 

אלו סוגי מכתביות קיימות

 
 
  • יש מכתביות רבות ברחבי העולם כאשר ניתן למצוא מכתביות שמתאימות לילדים לצד מכתביות שמתאימות לקהל בוגר יותר. מכתביות לילדים בדרך כלל יהיו יותר צבעוניות, וכמעט אף פעם לא יגיעו בצבע אחד בודד בכל מקרה, כאשר על הדפים שבתוכן יהיו עיטורים ילדותיים יותר ולעתים אף דמויות של דיסני או של גיבורי על שונים. לבבות, מצוירים, ובעיקר מכתביות פשוטות ביותר שבדרך כלל יהיו עשויות מפלסטיק, לצד מכתביות מעור, בעיצוב רציני יותר ויש לומר
  • גם יוקרתי.

  • יש מכתביות בכל מיני גדלים דבר שיכול להתאים לכל שימוש. יש מכתביות קטנות יותר שלא יהיה ניתן להכניס בהם מסמך בלי לקפל אותו אך הן מתאימות לשימוש יום יומי. לעומתן, יש מכתביות גדולות יותר שיכולות להכיל מכתבים ומסמכים גדולים יותר ולמעשה גם המכתביות עברו מודרניזציה וכיום יש מכתביות שמותאמות לטאבלט, דבר שגורם לנוחות לנסוק לרמות חדשות.

  • עוד דבר ששונה בין מכתבית למכתבית הוא מה שהיא מכילה והמנגנונים שמרכיבים אותה. לצד מכתביות באנגלית ובעברית שנסגרות באמצעות סקוטש, יש מכתביות שנסגרות עם תופסן. יש מכתביות שמכילות מחשבון ויש מכתביות שמכילות מכתבים, דבר שהיה יותר רלוונטי פעם כשהיינו צריכים לשלוח גלויות מסוימות למכרים שרחוקים מאיתנו. יש מכתביות שמכילות סימניות ויש מכתביות שהסימנייה היא שרוך, וכן הלאה.

  • מכתביות ספירלה או מכתביות שדבוקות עם דבק, מכתביות שהדפים בה מוחזקים מהצד או מודבקים בצדם העליון, מכתביות באנגלית שנפתחות משמאל לימין או בעברית שנפתחות מימין לשמאל, כל אלו מחכים לכם אצלנו בגלקו פלסט כי ההתאמה שלנו היא תמיד במאה אחוזים לצרכים שלכם הלקוחות.
 

מכתביות בהתאמה אישית: גם באנגלית

 
 
חיפשתם מכתבית עם מעור שיש לה מחשבון וגם עט ולא הצלחתם למצוא, אפילו לא אצלנו? זה מקרה שיכול לקרות, כי גם לנו יש גבולות, אך אנו בניגוד לאחרים דואגים להרחיב את הגבולות עוד ועוד למען הלקוחות שלנו. מכתביות בהתאמה אישית מחכות לכם אצלנו כך שתוכלו להתאים לעצמכם את המכתבית המושלמת ולמעשה להתאים גם לחבר, לילד או לקרוב משפחה, בתור מתנה נהדרת ושימושית. מכתביות בכל הגדלים, עם ספירלה או עם דבק, עם שרוך או סימניה מובנית, הכול מחכה לכם לנוחות שיא שלא הכרתם וגם לא תמצאו בשום מקום אחר!