מוצרי פרוליפרוטילן

 
 
פוליפרופילן הוא חומר יציב וגמיש מאוד, ידידותי ביותר למשתמש, המאפשר ייצור של מוצרים שימושיים שונים לרבות תיקיות, חוצצים, קלסרים, מכתביות, נרתיקים, אריזות שונות ועוד.

על הפוליפרופילן ניתן להדפיס בדפוס פרוצס או בדפוס משי, וכך למתג כל מוצר המיוצר ממנו ולהפוך אותו למוצר פרסום של ממש.
 

מוצרי הפוליפרופילן של גלקו פלסט

 
גלקו פלסט מתמחה בייצור מוצרי פוליפרופילן, ודואגת לייצר אותם על פי כל תקני האיכות והבטיחות, ובהתאמה אישית לצורכי הלקוח. על כל מוצר ניתן להדפיס את שם העסק, ולהפוך אותם למוצר פרסום מושלם.

בין מוצרינו:

תיקיות – תיקיות פוליפרופילן חזקות במיוחד, המיועדות לשמירה קפדנית על מסמכים שונים ועל כל ניירת חשובה אחרת.

חוצצים – חוצצי פוליפרופילן אינם מתקמטים או נקרעים, ומאפשרים ליצור חציצה אמיתית בין מספר גושי דפים. ניתן לייצר בהתאמה אישית ולבחור את כמות החוצצים, את צבעם, את גודל הלשונית שלהם, את מספר החורים לתיוק ואת גודלם.

קלסרים – קלסרי פוליפרופילן ניתנים לייצור בכל גודל רצוי, ומהווים דרך מצוינת לאחסון ניירת. מנגנוני הקלסרים הם מנגנונים מיוחדים המיובאים מאירופה, ומבטיחים אפס תקלות לאורך זמן.

אריזות – גלקו פלסט מייצרת אריזות פוליפרופילן שונות, בהתאמה מדויקת לצורכי הלקוח. ניתן לייצר קופסאות ומארזים בכל גודל רצוי, ואלה מספקים הגנה מושלמת לכל מוצר ומהווים אריזה אסתטית ויפה.

פרט למוצרים אלה גלקו פלסט מקשיבה לכם, ותשמח לייצר עבורכם גם מוצרי פוליפרופילן אחרים. אז אם יש לכם רעיון למוצר או צורך במוצר מיוחד – פנו אלינו ונשמח לתכנן אותו ולייצר אותו בעבורכם בלבד.
 

לקוחות מרוצים

 
 
עם לקוחות גלקו פלסט נמנים מוסדות חינוך שונים, לרבות בתי ספר, מכללות ואוניברסיטאות, כמו גם משרדי עסקים שונים, ארגונים וחברות. עבור כל לקוח אנו מתכננים את מוצרי הפוליפרופילן באופן מדויק המתאים לצרכיו, ומספקים לו אותם על פי התוכנית – בדיוק בזמן.
 

שירות אישי – באחריות

 
גלקו פלסט מחויבת ללקוחותיה ותשמח לייצר עבורכם מוצרי פוליפרופילן בהתאמה אישית ובאחריות מלאה. אנו מתחייבים לכך שכשתזמינו מאיתנו תקבלו מוצרים העומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות, ושבשימוש נכון – ישמשו אתכם ואת הלקוחות הקיימים והפוטנציאליים שלכם – לאורך זמן.

לקבלת מידע נוסף אודות מוצרי הפוליפרופילן שלנו ולבירור האפשרות לייצור מוצרים מיוחדים – צרו עמנו קשר בטל' או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.