כריכות מפלסטיק ומסקאי

 
 
גלקו פלסט משווקת כריכות איכותיות לניירת, השומרות עליה בצורה הטובה ביותר. את הכריכות ניתן לקבל בכל גודל רצוי ובהתאמה אישית לצרכים שלכם, והן יכולות להוות מוצר פרסומי מצוין אם תבקשו למתג אותן בלוגו שלכם.
 

למה הכריכות של גלקו פלסט

 
  • כי הכריכות של גלקו פלסט מיוצרות מפלסטיק רך – אשר בשונה מקרטון לא נפגמות כשהן נרטבות ולא נוצרות בהן "אוזניים" כשהן מתקפלות. התוצאה – הדפים שבכריכה נשמרים כמו שצריך, כשהם מוגנים מפני התקמטות ורטיבות.
  • כי ניתן לקבל גם כריכות סקאי יוקרתיות – המתאימות למוסדות להשכלה גבוהה, למשרדי עורכי דין, למנהלים ועוד.
  • כי ניתן להתאים את הכריכות באופן אישי לצרכים שלכם – כיס אחד או שניים, עם או בלי מתקן להחזקת דפים, עם או בלי מקום ייעודי לכלי כתיבה ועוד.
  • כי ניתן למתג אותן ולהפוך אותן לשלכם – על כל כריכה ניתן להטביע את לוגו המוסד החינוכי או החברה, וכך להפוך אותה למוצר פרסומי הנושא את שמכם למרחוק.

גלקו פלסט משווקת כריכות פלסטיק וסקאי למגוון רחב של לקוחות מענפי עשייה ותעשייה שונים, לרבות בתי ספר, אוניברסיטאות, מכללות, משרדי עורכי דין, חברות שליחויות, עמילויות מכס ועוד.
 

כריכות למוסדות חינוך

 
כריכות פלסטיק קשיחות המגנות על הדפים בצורה האולטימטיבית ונשארות לאורך זמן. ניתן למתג את הכריכות בלוגו של המוסד החינוכי ולהפוך אותן למוצר פרסום מושלם.
 
 
 

כריכות לכתובות – עבור המועצות הדתיות

 
גלקו פלסט מייצרת כריכות פלסטיק עטופות בקטיפה עבור המועצות הדתיות בתל אביב, בני ברק, ירושלים ועוד. הקטיפה משווה לכריכות מראה מהודר והופכת אותן למוצר יוקרתי ששומר על הכתובה החשובה מכל משמר.ניתן לייצר כריכות עבור כל צורך וכל מוסד, כולל מיתוג מקצועי ומדויק ובהתאמה אישית לצרכיו.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנות כריכות פלסטיק וכריכות סקאי חייגו עכשיו 6779021 - 03 או צרו עמנו קשר דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.