חוצצים

 
 

חוצצים של גלקו פלסט ואתם מסודרים

 
קלסרים משמשים אותנו בתקופות שונות בחיים, החל מתקופת בית הספר שבה הם משמשים לצורך שמירת דפי העבודה שמחלקים בכיתה ועד לתקופת הבגרות, בה אנחנו נדרשים לשמור מסמכים מסוגים שונים. אין ספק כי מדובר בפתרון יעיל לגמרי, אולם יעילות זו אינה מושלמת ללא חוצצים.כשמאגדים דפים בתוך קלסר זה בהחלט עוזר לשמור על הסדר ומונע מעשרות דפים ללכת לאיבוד או "סתם" להתפזר בבית, אולם אם אין סדר בקלסר – אפשר ללכת לאיבוד בקלות גם בתוכו, ולא למצוא בקלות את שאנחנו מבקשים.
 
חוצצים לכל מטרה
 

כולם מרוצים

 
המצאת החוצצים נדמית, לפעמים, כאחת ההמצאות החשובות ביותר. לכאורה – פתרון פשוט ביותר – דפי בריסטול צבעוניים שעל הלשוניות שלהן אפשר לכתוב את הנושא שבו עוסקים כל הדפים שנמצאים אחריהן. הלשוניות מסודרות כך שכשהחוצצים מונחים אחד עד השני אפשר לראות את כולן, וכך ניתן לדעת במהירות היכן לחפש כל מסמך. כך, למשל, אם אתם מחפשים חשבון מים ששילמתם, אתם פותחים את קלסר החשבונות שלכם, עוברים לחוצץ שעליו כתוב "חשבונות מים" ומאתרים במהירות את המסמך הרצוי.
 

גלקו פלסט לשירותכם

 
גלקו פלסט משווקת חוצצים צבעוניים סטנדרטיים מקרטון וכן חוצצים מפוליפרופילן ומפי.וי.סי העמידים לאורך זמן. את המוצרים ניתן להזמין בכל כמות רצויה וקיימת אפשרות להדפסת לוגו או כל הדפס אחר שתבחרו.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנות חייגו 6742683 – 03 ונשמח לעמוד לשירותכם.