אוגדנים מפלסטיק

 

מהו אוגדן, וכיצד הוא יכול לשמש אותנו באופן יום יומי?

 
 
 
 
אם אתם לא יודעים בדיוק במה מדובר, נפתח ונסביר כי אוגדן הוא למעשה מוצר שתפקידו, כשמו כן הוא, לאגד מסמכים שונים. האוגדן יכול לשמש אותנו עבור סידור של ניירות, בדומה לקלסר. הוא יכול לשמש אותנו עבור שמירה על מחברות ועל חומרים אחרים בבית הספר או באוניברסיטה, והוא יכול לשמש אותנו במקום העבודה שלנו. הוא רלוונטי משום שהוא שומר על הניירת מפני רטיבות ומפני סוגים אחרים של שחיקה, ואוגדנים מפלסטיק הם אפשרות איכותית ביותר בהקשר זה, משום שהם דוחים מעליהם כל סוג של לכלוך. מעבר לכך, לאוגדנים יש גם תפקיד שיווקי מהותי ביותר, משום שאפשר להדפיס עליהם חומרים שיווקיים שונים ולחלק אותם בינינו לבין הלקוחות והעמיתים שלנו, וכך להפיץ את שם ומותגי החברה שלנו למרחוק.
 
 
 
 

מהן האפשרויות בייצור של אוגדנים, ועל מה חשוב להקפיד?

 
  • אוגדנים מסוגים שונים – ראשית, ישנם סוגים בסיסיים שונים של אוגדנים שאפשר לייצר, וחשוב להבין בדיוק מה הם האוגדנים שלהם אתם זקוקים. אוגדנים מפלסטיק הם כמובן אפשרות איכותית מאוד מבחינת עמידות האוגדן וההגנה שהוא מעניק לניירת שבתוכו. מעבר לציפוי הפלסטיק (פי וי סי, סקאיי או קטיפה) ישנן גם אפשרויות של פוליפרופילן ושל קרטון מודבק. מעבר לכך, האוגדנים נבדלים זה מזה גם בגודל ובצורה שלהם – אוגדנים מלבניים, עגולים או חצי עגולים, בגודל של דפי A3, A4 או A5, ועם אפשרויות כמו תאים לכרטיסי ביקור, דיסקים ועוד.

  • על מה חשוב להקפיד? ישנם שני פרמטרים שיוצרים אוגדנים איכותיים, וחשוב להקפיד עליהם כשאתם זקוקים לאוגדנים מפלסטיק. הפרמטר הראשון הוא כמובן איכות האוגדן עצמו מבחינת ייצור וחומרי גלם, והשני הוא ההדפסה האיכותית והשיווקית עליהם והמראה שלהם. כשאתם מקפידים על שניהם, דרך שירות איכותי כמו של גלקו פלסט, אתם יוצרים אוגדנים שבאמת יהיו בשימוש, וכך ישמשו היטב אתכם מבחינה שיווקית ואת המשתמשים באוגדנים מבחינה פרטית גם יחד.
 

גלקו פלסט – הכתובת שלכם עבור אוגדנים איכותיים ושיווקיים

 
 
אם אתם רוצים לייצר אוגדנים ברמה הגבוהה ביותר, ולהבטיח את השימוש האיכותי בהם לאורך זמן, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בגלקו פלסט מתמחים בייצור של אוגדנים מפלסטיק ומחומרים אחרים, וכל אוגדן שלנו מיוצר ומעוצב בדיוק לפי הצרכים של הלקוחות שלנו. כך, אתם נהנים מאוגדנים שימושיים ואיכותיים, עם המראה השיווקי והאיכותי של העסק שלכם, שיכול לסייע לכם רבות מבחינה שיווקית ונושא את השם שלכם למרחוק.